demirdöküm servisi edirne

demirdöküm servisi edirne

Tüm demirdöküm marka kombi, klima ve diğer cihazlar için Edirne bölgesi il ve ilçelerinden hizmet almak mümkündür. Bunun için Edirne demirdöküm Servisi telefon numarası aracılığı ile randevu oluşturulması yeterlidir. Acil olmayan Vaillant kombi bakım ve tamiri için mesai saatleri içerisinde hizmet verilmektedir. Edirne demirdöküm servisi tüm Edirne il, ilçe ve köylerine hizmet verir.

Edirne ilçe ve köylerinde oluşturulacak klima teknik servisi taleplerinde mesafe nedeniyle ufak gecikmeler yaşanabilir. Bunun için demirdöküm servisi arandığında hangi adreste olduğunuz önemlidir. Edirne demirdöküm servisi köylere sadece yarım saat gecikme ile ulaşabilmektedir.

Acil olmayan teknik servis talepleri bir sonraki gün değerlendirmeye alarak acil demirdöküm kombi tamiri servisi öne alınmaktadır. Edirne demirdökümservisi telefonu arandığında kombi model ve yılının bildirilmesi tamirin ivedilikle tamamlamasını sağlar. Aynı şekilde demirdöküm klima servisi gecikmelerinin yaşanmaması için doğru model bilgisinin aktarılması fayda sağlar.

Edirne demirdöküm Servisinde Neler Yapılır?

Edirne demirdöküm teknik servisi görev alanı geniştir. Hem kurumsal hem de son kullanıcı ürünlerinin bakım, tamir ve montajı sağlanır. Edirne demirdöküm servisinde neler yapılır için:

  • Ev tipi demirdöküm marka klima montajı, tamiri ve bakımı,
  • Ev tipidemirdöküm kombi servisi, acil tamiri ve yıllık bakımı,
  • demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemleri kurulum, tamir ve bakımı,
  • Kurumsal demirdöküm ürünlerinin bakım ve tamiri yapılır.

Edirne demirdökümteknik servis, tüm Edirne il sınırı ve çevresinde hizmet verir. Kurumsal randevular için randevusuz çalışılmamaktadır. Acil kombi tamir ve klima tamiri için teknik servis numarası aracılığı ile model ve yılı belirtilerek randevu alınması önemlidir. Gezici mobil teknik servisi ile en kısa sürede tüm ilçe ve köylere hizmet verilir.

Edirne demirdöküm Kombi Servisi

demirdöküm marka kombiniz teknik servis güvencesiyle garanti altındadır. Edirne demirdöküm kombi servisi ile kombinizde oluşacak acil arızalarda ivedilikle çalışılır. Özek kombi servisi hizmet kalitesi standartları gereği kombi bakım, tamir ve montajlarında sadece randevulu çalışılır. Edirne demirdöküm servisi acil çağrıları öncelikli değerlendirir. Teknik servis numarası arandıktan sonra temsilciye kombi arızası hakkında acil olduğunu bildirmeniz durumunda Edirne civarında size en yakın gezici mobil teknik servisini yönlendirecektir.

Edirne demirdöküm kombi servisi telefonu aranmadan önce kombinin ve gazın kapatılmış olduğundan emin olunuz. Kombi tamirinde olası gaz kaçakları borulardan kaynaklı olabilmektedir. Bu nedenle Edirne demirdöküm servisi aranmadan önce olası gaz kaçakları için gazın kesilmesi önemlidir. Gaz kokusu alındığı takdirde camların açılarak havalandırılması gerekir. Gaz kokusu tamamen gittiğinde demirdöküm kombi fişini çekiniz.

Edirne bölgesi demirdöküm kombi servisi tüm Edirne köy ve ilçelerinde hizmet verir. Hızlı ve kaliteli teknik servis için gezici tamir ekipleri arasında bulunduğunuz bölgeye en yakın ekip adresinize yönlendirilir. Edirne demirdöküm teknik servisi tüm Vaillant marka klima, kombi ve kurumsal sistemlerde hizmet verir.

Edirne demirdöküm Servisi Telefon Numarası

0850 840 3293 – 0284 214 47 02

Edirne demirdöküm Servisi Bilgileri

Telefon 0284 235 3035
Mail destek@edirneklimaservisi2.com
Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00
Adres Kocasinan Mahallesi Gazeteci m.kemal özer sokak no:28/14 Merkez / Edirne

 

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA