Eca Kombi Ase Hatası Nedir

Eca Kombi Ase Hatası Nedir

Bu bir arıza kodu değildir. Kombinin yıllık bakım zamanının geldiğini belirtir.

Bu Uyarıda Kombi Çalışmaya Devam Eder mi?

Bu uyarı ekranda belirdikten sonra kombi çalışmasını devam ettirir. Yani ısıtma ihtiyaçlarını aksatmadan yerine getirir, beklentiye yanıt verir. Fakat uyarı kodu uzun süre ekranda belirmeye devam ederse yani kombiye bakım yaptırmak için servis yardımı alınmazsa cihazdaki performans yavaş yavaş düşmeye başlar ve akabinde verim düşerken tüketim de yükselir. Bu yüzden bu uyarıyı aldığınızda kombi bakımı için servis yardımı almanız gerekir.

Eca Kombi Ase Hatası Nedir
Eca kombi ASE Hatası nedir yeni nesil kombilerde sizleri maddi hasarlara neden olmasın diye teknoloji uzmanlarımız sizlere bakım uyarısı olarak bilgi veriyor. Ase hata kodu program olarak her yıl kış başlangıcında kombilerinizi açmadan bakım yaptırmanız gerektiğini sizlere sunmaktadır. Eca kombi servisi Unutulan bakımlar kombinizin ömrünü kısalmakta olup fahiş fiyatlar ile onarımı söz konusu olabiliyor.

Eca kombi ase hatası nasıl çözülür
Eca kombilerde eca kombi ase hatası çözümü için eca servisi merkezlerimizi arayarak uzman ekiplerimiz tarafından düzenli bakımı yapılarak sorunsuz kış aylarında soğuk hava mağdur olmadan kullanım sağlıyoruz. Ase yazılım programı cihazı resetleyerek silinsede tekrardan karşınıza çıkmaktadır. Bunu eca kombi servisi tarafından destek almadan silmeniz mümkün değildir. Bu ase hata kodu devamlı sizleri uyarak üzerine gittiğiniz takdirde sorun çoğalmaktadır.

Ase Eca Kombi Bakım

Her kış başlarında petekleriniz devreye alınmadan kimyasal ilaç ile makineli temizlik yaptırmanızı öneriyoruz. Kombi bakımı esnasında için oluşan korozyonlar cihazın içini tıkamaktadır. eca kombi ase hatasıPompaya ve cihazlardaki eşanjör ısı geri kazanım cihazını tıkayarak cihazı bozmaktadır. Eca servisi olarak bizleri arayarak Ase hata kodunun ekrandan silinmesine yardımcı olmaktayız.

Eca müşteri hizmetleri

Eca müşteri hizmetleri arayarak sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz: Bizler her yıl gelişen teknolojiyi yakından takip eden ekip kadrolarımızı sizlere yönlendiriyoruz. Çağrı merkezlerimiz saat problemi yapmadan arayabilirsiniz.

Bu Uyarıda Kombi Çalışmaya Devam Ediyor mu ?

eca kombi ase hatası Bu uyarı ekranda olduktan sonra kombi çalışmasını devam eder. Kombi ısıtma ihtiyacını aksatma yapmadan yerine getirir, beklentiye yanıt verir.  ASE uyarı kodu uzun süre ekranda belirmeye devam ederse yani kombiye bakım yaptırmak için servis yardımı alınmazsa cihazdaki performansı düşmeye başlar ve zamanla verim düşerken yakıtta yükselir. Bu yüzden bu uyarıyı aldığınızda eca kombi bakımı için servis yardımı almanız gerekir.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA