edirne eca servisi

edirne eca servisi

Edirne ve civarı tüm Protherm marka ürünlerin teknik hizmeti Edirne Protherm servisi ile sağlanır. Protherm marka ürünlerin her türlü bakım, montaj ve tamiri için Edirne teknik servisi hizmet verir. Edirne ili tüm köy ve ilçelerine mobil gezici Edirne Protherm servisi hizmet verir. Edirne çevre illeri için sadece randevulu çalışılmaktadır.

Ev tipi Protherm kombi, klima, termosifon, radyatör ve diğer ürünlerin bakımı için servis numarasını arayarak randevu oluşturmak mümkün. Kurumsal Protherm marka ürünlerin servisinde internet sitesinden veya Edirne Protherm servisi santral telefonundan kurumsal randevu oluşturmak yeterlidir.

Edirne Protherm Servisinde Neler Yapılır?

Protherm markasına ait tüm ürünlerin teknik tamirleri ve bakımları için servis numaralarını arayarak bilgi almak mümkündür. Edirne Protherm teknik servis Protherm markalı tüm ürünlerinize ait, montaj, kurulum, bakım ve tamir hizmetleri sunulmaktadır.

Detaylarıyla serviste yapılan hizmetler ürüne göre kapsam değişikliği yapılır.  Edirne Protherm servisi ile acil kombi tamir hizmetleri, yıllık kombi bakımları, kombi parça temini, ürün sökülmesi ve montajı işlemleri yapılır. Ev tipi klimalar için montaj, temizlik, filtre değişimi, klima tamiri hizmetleri verilir. Edirne Protherm teknik servis kurumsal müşterilerin talebi doğrultusunda kurulum proje uygulama çalışmaları yapmaktadır.

Edirne Protherm servisi ile radyatör kurulumu, montajı, bakımı, temizliği ve tamiri titizlikle yapılır. Bunun dışında Termosifon, şofben tamirleri ve kurulumları da yerinde yapılmaktadır. Kurumsal boyler ve kazanlar için Edirne Protherm servisi numaralarından randevu almak yeterlidir.

Edirne Protherm Servisi İle Doğru Hizmeti Tercih Edin

Protherm markalı tüm ürünlerde kaliteli hizmet anlayışı ile itina ile teknik servis hizmeti verilmektedir. Edirne ili, ilçesi ve köylerine mobil gezici teknik servis ekini ile vakit kaybetmeden ulaşmak mümkündür. Bunun için Edirne Protherm teknik servisi telefonu ile ulaşılır.

Edirne Protherm kombi servisi ile acil kombi tamirlerinde için öncelikli hizmet sunulmaktadır. Öncelikli hizmet sadece kombi tamirleri için geçerli olup bakım ve montajı kapsamamaktadır. Protherm kombi bakımı veya montajı acil statüsünde değerlendirilmez. Edirne Protherm servisi hizmet kalite standartları gereğince randevu taleplerine saatinde riayet edilir. Ancak acil ve tehlikeli durumlarda randevu iptal edilebilmektedir.

Edirne Protherm servisi ile doğru hizmeti alabilmek için randevu talebinde kombi veya klimanın yılı veya modelini doğru bildirmek gerekir. Önceden tedarikli gelecek Protherm teknik servisi ivedilikle hizmet verecektir. Protherm klima servis hizmeti klima montajlarında keşif ekibi ile müşteriler için en uygun alan hizmeti verilir. Keşif esnasında teknik bilgi ve odanın en iyi alanı hesap edilerek uygun konumlandırma yapılır.

Edirne Protherm servisi kalite standartları gereğince tüm şikâyet, istek ve talepleri değerlendirir. Protherm marka kombi ve klima bakımı için hijyen kurallarına dikkat eden teknik servis ekibi insan ve çevre sağlığının bilincinde hareket eder.

Edirne Protherm Servisi Telefon Numarası

0850 840 3293 

Edirne Protherm Servisi Bilgileri

Telefon 0284 235 3035
Mail destek@edirneklimaservisi.com
Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00
Adres Kocasinan Mahallesi Gazeteci m.kemal özer sokak no:28/14 Merkez / Edirne

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA