Lüleburgaz Alarko Servisi

Lüleburgaz Alarko Servisi

Lüleburgaz Alarko Servisi

Isıtma, soğutma veya havalandırma denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Alarko’nun Türkiye’nin birçok bölgesinde şubesi bulunmaktadır. Lüleburgaz Alarko servisinin müşterilerine sunduğu uygun fiyat, hızlı ve kaliteli servisi  ile her zaman müşterilerinin memnuniyetini göz önünde bulunduran hizmet kalitesi ile Lüleburgaz’da kendini en iyi şekilde göstermiştir. Müşterilerinin taleplerini her zaman için göz önünde bulunduran servis kalitesi ile Lüleburgaz Alarko servisi aynı zamanda müşterilerin evlerine kadar hizmetini sürdürmektedir.

Telefonla iletişim sağlamanız halinde evlere servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Müşterilerine daha iyi bir hizmet servisi sağlamak için Lüleburgaz Alarko servisi personellerine eğitim verilmektedir. Ayrıca çalışanlar uzun yıllardır bu işte çalışmış, deneyimli personellerdir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Lüleburgaz Alarko servisini tercih edebilirsiniz. Servis personelleri tarafından takılan parçalar orijinal olup üstün kalite ile üretilmiştir. Lüleburgaz Alarko servisi müşteriye karşı olan bütün sorumluluklarının farkında olup, müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Lüleburgaz Alarko servisi, Alarko marka kazan, hidrofor pompa, wrf gibi birçok ürün için sizlere her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır.

Lüleburgaz Alarko Servisi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

Her üründe olabileceği gibi Alarko ürünlerinde de arıza yaşanabilir. Her türlü arıza durumunda Lüleburgaz Alarko servisi Müşteri hizmetleri ile kolay bir şekilde iletişime geçebilir, yaşadığınız arıza nedeniyle yardım alabilirsiniz. Servis, sadece arıza durumunda değil bütün periyodik bakım süreçlerinde de yanınızda olacaktır.

Periyodik bakımı aksatılan ürünlerin sık sık bozulabileceği ihtimalini aklınızdan çıkarmayın. Alarko servisinin bunun gibi çeşitli bakım çalışmalarında da yanınızda olması servisimizin ne kadar güvenilir olduğunun kanıtıdır. Lüleburgaz Alarko servisi birçok kaliteli ürünü bünyesinde bulundurmaktadır.7/24 hizmet veren deneyimli personelleri sayesinde bütün ürünlerden her zaman yararlanabilir, arıza durumunda gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.

Ayrıca web sitesi üzerinden de servise kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda veya ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda müşteri hizmetlerini arayarak, Lüleburgaz Alarko servisinden randevu oluşturabilirsiniz. Bu sayede meydana gelen arızadan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Yapılması gereken tamir işleri genelde cihazın bulunduğu yerde yapılır ve teslim edilir. Ancak bazı durumlarda cihazın atölyeye götürülmesi ve atölye ortamında test edilmesi gerekebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda teknik ekip müşterinin de onayını alarak cihazı atölyeye götürür ve işlerinde oldukça deneyimli ustalar tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilir ve cihaz en iyi şekilde  tamir edilir. Tamir süreci bittikten sonra Lüleburgaz Alarko servisi sizleri arayarak bilgilendirir ve cihazınızı teslim eder.

Alarko Servisi Fiyatları

Teknik servislerin fiyatlandırmaları bazı detaylara göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar belirlenirken ürünün modeli, türü veya çıkan arızanın durumu dikkate alınır.  Bütçenize uygun fiyat ararken uygun fiyat adı altında kalitesiz hizmet verebilen firmalar bulunabilmektedir. Böyle bir durumun servisimizde yaşanması olanaksızdır.

Hem bütçenize uygun hem de yüksek kalite hizmeti sunan Lüleburgaz Alarko servisi, servis hizmetleri için, verdiği servis hizmetine göre sizlere fiyat biçerek en iyi bakım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktadır.

Güncel fiyatlar ve kampanyalardan yararlanabilmek ve haberdar olabilmek için vakit kaybetmeden servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan arızalarda alanında uzman ve deneyimli ekibimiz cihazınızı uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi  ile en iyi şekilde tamir edecektir. Lüleburgaz Alarko servisinde bulunan alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz cihazınızın sorununu detaylı bir şekilde araştırarak sorunu anlayacak ve en iyi şekilde sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Lüleburgaz Alarko Servisi Bilgileri

Telefon 0542 288 7008
Mail destek@luleburgazkombi.com
Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00
Adres Lüleburgaz Merkez

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA