Lüleburgaz Petek Temizlik

Lüleburgaz Petek Temizlik

Lüleburgaz Petek Temizlik

Lüleburgaz petek temizlik işlemleri kombinizden tesisat vasıtasıyla peteklerinize giden bütün sistemin basınçlı temizlik kimyasalı ve basınçlı su ile ısıyı yaşıma, içten yıkanması ve tutma niteliği kaybetmiş olan suyun tazelemesidir. Bu sebepten ötürü petek temizleme uygulamalarından sonra tazelenmiş olan su ısıyı daha fazla korurken, iç kısımları pislik ve tortu tabakasından temizlenmiş olan petekler ise almış oldukları ısıyı odalarınıza tam olarak vermektedir. Böylece sizlere vermiş olduğumuz hizmet sayesinde paranız yaktığınız ancak ısınamadığınız gaza gitmez.

Petek temizleme uygulamalarında; bütün tesisatınızın suyu temizlenir, petek ve tesisatların iç kısımlarına birikmiş olan bütün pislikler atılır. Daha sonra ise kesinlikle ısınma giderlerinden tesisatınızın sağlığı ile orantılı bir tasarruf edersiniz ancak, lülebürgaz petek temizlik ile daha fazlasını alırsınız;

  • Peteklerin yalnızca iç kısımlarını değil petek aralarını da su buharı ile temizliyoruz.
  • Tesisatınıza bir süre sonra zarar veren değil, kirece karşı koruyan ve kimyasalları kullanmayı tercih ediyoruz.
  • Bütün tesisatlarınızın suyu tazelenir.
  • Tesisat ve petekteki pis katman alınır.
  • Kirli hava solumazsınız.
  • Odalarınızda kötü koku kalmaz.(yalnızca Lüleburgaz petek temizlikte)

Petek Temizliği Gerekli mi?

Lüleburgaz petek temizlik olarak bu soruyu aslında; parasını ödemiş olduğunuz gazın karşılığını almak ve yalnızca ısındığınız kadarı için fatura ödemek ne kadar gerekli ise o kadar gerekli diyerek cevap verirsek yanlış söylemiş olmayız. Kireç ve klor gibi maddelerin zaman içerisinde peteklerin iç kısmında ve tesisatta tortulu tabaka oluşturması, hem petek içerisindeki sıcak suyu bu tabaka yüzünden odaya vermemesine hem de suyun kirlenerek ısı tutma özelliğini yitirmesine sebep olur. Giderek daha çok artan ısı maliyetleri ile karşılaşmamak amacıyla petek temizliği yaptırmak oldukça önemlidir.

Profesyonel Petek Temizleme

Lüleburgaz petek temizlik olarak hem odalarınızda daha sağlıklı hava solumak hem de ısınma giderlerinden daha fazla tasarruf sağlamanız için peteklerinizin dış taraflarını 160 derecelik su buharı ile temizliyoruz.

Yalnızca peteklerinin iç yüzeyini değil maksimum tasarruf ve odalarınızda daha temiz bir hava için ek ücret talep etmeden peteklerinizin dış kısmını da temizliyoruz. Peteklerinizin dış temizliği iç temizliği kadar önemlidir. Peteklerinizin araları senelerdir kir ile dolmuş ise hem alttan vuran sıcağın bakterilerini odalara yaydığı için kirli havayı solarsınız. Hem de suyun ısısını tam olarak ortaya yaymadığı için eviniz de tam olarak ısınma sağlanmaz. Yapılan uygulamalardan maksimum seviyede tasarruf etmeniz ve ek ücret talep etmeden peteklerinizin dış taraflarını da temizlediğimiz için önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

  • Kirece karşı uzun ömürlü koruma
  • Kaliteli işçilik ve donanım
  • Uygun fiyat

Petek Ve Kombi Temizliği Nasıl Yapılır?

Lüleburgaz petek temizlik firması sizlere petek ve kombi temizliği hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu alanda uzmanlaşmış ekipler tarafından yapılan ısıtma sistemlerine ait tüm petekleri ve boruları kapsayan çalışmalardır. Petek temizliği bazı özel koruyucu, kimyasal ve özel petek temizleme malzemeleri kullanılarak yapılan işlemlerdir. Bütün uygulamalar için gereken kolaylığı sağlayacak bir makine eşliğinde işlerinde uzmanlaşmış olan bir petek temizleme ustası tarafından pratik bir şekilde petek temizleme yapılmaktadır.

Kombi temizliği ise profesyonel ekipler tarafından petek temizliğinden bağımsız bir şekilde kombinin içersinde yer alan parçaların temizlenmesi şeklinde yapılan uygulamalardır. Ayrıca kombi bakımı da yine yetkili servisler aracılığıyla yapılan işlemlerdir. Yapılan bu uygulamalar sayesinde kullanılan kimyasallar sayesinde tıkanıkların giderilmesi sağlanılarak kombilerinizin ve peteklerinizin ömürleri uzadığı için tasarruf sağlamış olursunuz.

 

Lüleburgaz Petek Temizlik  Bilgileri

Telefon 0542 288 7008
Mail destek@luleburgazkombi.com
Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00
Adres Lüleburgaz Merkez

 

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA