Lüleburgaz Sanica Servis

Lüleburgaz Sanica Servis

Lüleburgaz Sanica Servis

40 yıldan bugüne kadar kesintisiz ve hızlı hizmetiyle Sanica markası, kombi kullanıcıları için kendilerini oldukça şanslı hissettiren ve yüksek performans sağlayan hizmeti ile kombi markasının gözdesi haline gelmiştir. Bu markanın hemen hemen tüm illerde teknik servisinin bulunduğu gibi Lüleburgaz ilinde de memnuniyeti fazlasıyla sağlayan beğenilen bir kombi servisi bulunmaktadır. Kombi, insan hayatı için oldukça önemli olan bir ısıtma sistemidir.

 

Kombi kullanımında kombinin kurulduğu yerin hem sıcak su temini sağlanır hem de eğer varsa doğalgaz kullanımı yapılarak o bölgenin ısısı sağlanmaktadır. Kombi kullananların ya da kombi kullanacak olan kişilerin en çok dikkat etmesi gereken husus kombinin markası ve bu markaya ait bir teknik servisinin bulunup bulunmaması olmaktadır. Kombi kullanımı insanlar için ne kadar önem teşkil ediyorsa kombinin ilgili bir bakım servisinin bulunup bulunmadığı da o kadar önemli olmaktadır. Bu bakımdan Sanica markasının kalitesi kanıtlanmış olup, Lüleburgaz Sanica servisi sayesinde de tüm teknik servis ihtiyaçları karşılanarak hizmet konusunda istenilen hedefe ulaşılmaktadır.

 

Kombi kullanıcılarının kombilerinde herhangi bir arıza ya da teknik servis gerektirecek bir durum ile karşılaştıklarında ilk yapmaları gereken husus markanın servisini çağırmaları olmaktadır. Çünkü bu tür işlemlerde arızadan en iyi anlayan markanın yetkili servisindeki görevli kişiler olmaktadır. Bu sorumlu kişiler gerek parça değişikliği gerekse başka işlem yaparak arızayı gidermektedir. Kesinlikle bilmediğiniz tuşlara ya da başka onarım işlemlerine kalkışmamanız gerekmektedir. Çünkü yapacağınız yanlış bir işlem ile kombide daha farklı arızalara yol açabilirsiniz. Bu yüzden kombi arızalarınızda kesinlikle ilgili servisi aramanız gerekmektedir. Aynı şekilde kombinin arıza için değil de bakım ve onarımı için de servisten destek almalı, servis bilgisi dışında farklı bir işlem yapılmaması gerekmektedir.

 

Sanica Kombi Çeşitleri

Lüleburgaz Sanica servis hizmetinin sunmuş olduğu imkânlar sayesinde Sanica markasının kombilerini bu serviste bulmak mümkün olmuştur. Kalitesiyle başka markaları aratmayacak olan bu Sanica kombilerinin kullanım ömürleri oldukça uzun olup yıllık enerji tasarrufu fazlasıyla yapılmaktadır. Bu kombilerin serviste iki çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ilki Sanica yoğuşmalı kombi olup bu kombinin toplamda 7 yıllık bir bakım sözleşmesi bulunup garantili bir ürün olmaktadır. Uzun ömürlü kullanımlarıyla dikkat çeken Sanica yoguşmalı kombinin sade ve şık tasarımının olması da kullanıcıların dikkatini çekerek tercih edilme oranını artırmaktadır.

 

Diğer bir kombi çeşidi olan kral yoguşmalı kombi ise bağımsız polariteli özellik sayesinde serbestçe bağlanma kapasiteli olup, kullanımı oldukça kolay bir ürün olmaktadır. Her ihtiyaca uyumlu kapasitesinin bulunması sayesinde tercih edilme oranı gün geçtikçe artarak kullanımından memnun bırakan bir ürün olmaktadır.

 

Kombi Kullanımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?

Öncelikle kombi almadan önce ilk araştırmanız gereken konulardan birisi de kombinin kullanımı için nelere dikkat edilmesi gerektiğidir. Lüleburgaz Sanica servis hizmetinin vermiş olduğu bilgiler dâhilinde kombi kullanımı yapılırken şu hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

  • Alacağınız markayı tüm detayları ile araştırmanız gerekmektedir.
  • TSE, ISO ya da CE gibi standartları taşıyor mu taşımıyor mu buna dikkat etmek gerekmektedir.
  • Firmanın yapmış olduğu satışların sonrasındaki kullanıcının memnuniyeti izlenmelidir.
  • Cihaz alınmadan önce garanti koşullarının ve süresinin sorgulanması gerekmektedir.
  • Isı verme ya da yakıt tasarrufu yapılıyor mu onun araştırılıp bilgi alınması gerekmektedir.
  • Teknik servisi varsa eğer ulaşımı kolay oluyor mu onu sormak gerekmektedir.
  • Cihazı monte edecek ustaların eğitimli monte ustası olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü cihazın monte aşaması oldukça önemli olup sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmaktadır.
  • Firmanın yetkili bayileri tarafından dairenizin ya da kullanılacak bölgenizin gezdirilip uygun kapasiteli cihazın tespit edilmesi oldukça önemli bir husus olmaktadır.

 

 

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA