Lüleburgaz Viessmann Servisi

Lüleburgaz Viessmann Servisi

Lüleburgaz Viessmann Servisi

Lüleburgaz Viessmann servisi olarak bölgemizde müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Evlerinizde, iş yerlerinizde ve daha birçok mekânda kullanılan Viessmann marka cihazlarımız profesyonel ekibimiz tarafından kurulumu yapılmakta olup, bakımları da ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız üzerine periyodik olarak gerçekleştirilecektir. Tamir ve servis hizmetlerimizde hızlı ve güvenilir olmak firmamız için esastır.

Lüleburgaz Viessmann servis hizmeti sağlayan firmamız, verilen tüm hizmetlerimizde kalite ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutan donanımlı uzman ekibimizle taleplerinizi 7 gün 24 saat karşılamaktayız. İlgili telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimiz ile görüşüp taleplerinizi iletmeniz halinde tarafınıza sizlere yardımcı olmak için hazır olarak bulunmaktayız.

Lüleburgaz Viessmann Profesyonel Ekip

Lüleburgaz Viessman servisi olarak uluslararası ısıtma sanayi ve soğutma tekniği sistemlerinde öncü firma olarak cihazlarınızın için periyodik bakımlarının önemini biliyoruz. Bakımlarının yapılmaması ve arızalarınızın giderilmemesi durumunda yaşayabileceğiniz problemleri anlayabiliyoruz. Bu nedenle deneyimlere ve mesleki yeterliliğe sahip uzman teknik ekibimizle 7 gün 2 saat kalite odaklı hazır bulunmakta olup, kaliteli parça ve malzemelerimiz ile sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Klima ve peteğe dair tüm sorunlarınızda sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca öncü firmamız internet üzerinden 24 saat erişilebilen bilgi ve sipariş sistemi de hizmetlerimize dahildir.

Lüleburgaz Viessmann Kombi Bakımı ve Onarımı

Dünyaca ünlü markamız kombi servisi açısından en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktadır. Sizler için en kaliteli ve kolay kullanıma uygun şekilde üretilse de mekanik parçalara sahip olmasından kaynaklı olarak birtakım sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sorunları göz ardı etmeniz halinde en sonunda kombiniz çalışamaz duruma gelecektir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Periyodik bakımlar uzun ve sorunsuz çalışma için gereklidir. Ayrıca pahalı onarımlar yapmanızı önleyerek cebinizi de korur. Bizlere ulaşmanız halinde servisimiz ilgili cihaz için bildirilen konuma gelerek periyodik bakımlarınız gerçekleştirir.

Kombinizin farklı nedenlerden bozulması muhtemeldir. Eğer kombinizin çalışmasında bir sorun gözlemliyorsanız Lüleburgaz Viessmann Servisi olarak bizlere ulaşmanız halinde evinize gelen uzman yetkili servis ekiplerimiz gerekli testleri yaptıktan sonra kaliteli ekipmanlarımız orijinal viessmann yedek parça ve aksesuarları kullanılarak ilgili tamir ve onarım işlemlerini tamamlayacaktır.

Tüm hizmetleri kaliteli ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz. Kombinizde oluşan sorunlarınızda bizlere ulaşmak cihazlarınız için yaptığın en doğru karar olacaktır.

Lüleburgaz Viesmann Petek Temizliği

Havaların soğumasıyla yaşadığımız ortamı ısıtmamız temel ihtiyaçlarımız arasında bulunmaktadır. Bir çoğumuz evimizde ve iş yerlerimize kalorifer ile ısınma ihtiyacımızı karşılamaktayız. Kışın gelmesiyle yapmamız gereken ilk işimiz kalorifer temizliği ve bakımı olmalıdır. Uzman teknik servis tarafından gerçekleştirilmesi gereken bu işlemler minimum yılda bir kez yapılmalıdır. Bakımı ihmal edilen kaloriferlerde pek çok sorunla karşılaşılabiliyor. Bakımı yapılmayan kaloriferlerin ısınma düzeyi git gide düşecek ve zamanla hiç ısınmamaya başlayacaktır. Kaloriferleriniz ısınmadıkça kombinizden derece yükseltecek zamanla gelen faturalarınızı iki katına çıkaracaksınız. Bunu önlemek için sadece peteklerimizin dış temizliğini yapmamız yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda uzman ekip tarafından iç temizliğinin de yapılması gerekmektedir.

Tam bu noktada Lüleburgaz Viessmann servis olarak bizlere ulaşarak talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Bakımı sırasında ilgili temizleme cihazı kaloriferlerinize bağlanarak ilaçlı su ile temizlenmektedir. Bir sökme işlemi yapılmamaktadır. İşlemler bittikten sonra kalorifer çalıştırılmalı ve hava alması sağlanmalıdır. Daha sonra teknik servis ekibimiz tarafından kaloriferin ısıtma düzeyi kontrol edilir. Bakım işlemi tamamlanmış olur. Bu şekilde temizliğini ve bakımlarını yaptırdığınız kaloriferlerinizi daha kaliteli ve sorunsuz uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

 

Lüleburgaz Viessmann Servisi Bilgileri

Telefon 0542 288 7008
Mail destek@luleburgazkombi.com
Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00
Adres Lüleburgaz Merkez

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA