Lüleburgaz Warmhaus Servisi

Lüleburgaz Warmhaus Servisi

Lüleburgaz Warmhaus Servisi

Lüleburgaz Warmhaus servisi bu ilde bulunan kombi kullanan kişilerin ihtiyaçlarını hızlı ve kaliteli şekilde karşılayan bir kombi teknik servisidir. Kombi kullanımı, evler için ya da kapalı alanlar için oldukça önemli olan bir husus olmaktadır. Çünkü kombi kullanılan alanlarda hem sıcak su kullanım hizmeti sunulup hem de kombi ısınma sistemini devreye sokarak o alanın ısınmasını sağlamaktadır. Kombide ısı ayarı kişilere göre ayarlanarak istenilen su ve sıcaklık ısısı ayarlanmaktadır. Ayrıca ısıyı düşürüp de cihazı kısık derecede kullanmak cihaza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Cihazın belli bir su basıncında çalışma ayarı olup barını o ayarda tutmak gerekir. Bu bar ayarı ise 1,5 olmalıdır. Cihazın performansının yüksek olması ve sağlıklı çalışması için kullanılan alanlarda en az 3 petek kullanımı gerekli olup, bu alanlarda ısı daha iyi yayılım göstermektedir. Ayrıca az petek kullanımında tasarruf edildiği düşünülse de aksine cihaz az olan petekleri ısındırıp durduğundan daha çok enerji sarf ederek bu durumun faturalara yansıması daha fazla olmaktadır.

 

Kombide kullanılan marka sağlanacak hizmet açısından kombinin performansının maksimum olması için kalite açısından çok önemli olmaktadır. Warmhaus da kaliteli kombi markalarından olup, garanti süresi uzun olan bir cihazdır. Kullanım ömrü de kalitesine paralel olan bu kombinin belli süreler içerisinde bakımının yapılması gerekmektedir. Bu sebeptendir ki bakımının geldiği zamanlar muhakkak teknik servis hizmetinden faydalanılması gerekmektedir. Aksi halde kombi arıza verebilmektir. Kombinin bakımının yapılırken kesinlikle uzmanlardan yardım alınması gereklidir. Markanın teknik servisinin dışında herhangi bir servisin gelmesi durumunda kombide yanlış bakım işlemleri yapılıp, daha büyük arızalara yol açabilmektedir. Bu önemli sebepten ötürü her halükarda Warmhaus kombi arızası ya da bakımı için tek adres Lüleburgaz Warmhaus servisi olması gerekmektedir.

 

Kombide Havalandırma Durumu

Lüleburgaz Warmhaus servisi tarafından verilen bilgilere göre kombinin havalandırılması hayati önem taşımakla birlikte kombiler fanlı ve bacalı cihazlar olup, içinde bulundukları havayı kullanmaları için yeterli miktarda bulunduğu yerde havalandırmaya sahip olması gerekmektedir. Bu kombi cihazlarının muhakkak duman kanalları ve atık gaz çıkışları gibi yanabilecek malzemelerden uzak tutulmalı gerekmekte ve minimum uzaklığı 10 cm olmalıdır. Ayrıca sağlığımız açısından cihazın bulunduğu alandan dışarıya sürekli bir hava değişimi olması gerekmektedir. Kombinin kullanıldığı alanlarda hava gereksinimi için odanın büyüklüğüne göre en az birer adet menfez bulundurulması şarttır.

 

Kombi Bakımının Önemi

Lüleburgaz Warmhaus servisi sayesinde kombi bakımları artık daha kolay ve pratik şekilde halledilmektedir. Daha sağlıklı bir yaşam için kombinizin bakımını düzenli şekilde yaptırıp yıllık bakımlarına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kombi bakımı ne kadar düzenli yapılırsa bu duruma paralel olarak da kombinin kullanım ömrü de daha bir o kadar uzun olmaktadır. Kombi bakımı uzmanlık gerektiren hizmetlerden birisi olup, bilinmediği halde kombinin hiçbir bakımını yapmamalısınız. Aksi halde kombide daha farklı teknik arızalara sebebiyet verebilirsiniz.

 

Kombi bakımının herhangi bir arıza vermediği sürece bakımının yılda bir defa Lüleburgaz Warmhaus servisi çağrılıp yapılması yeterli olmaktadır. Warmhaus kombisinin bakımı yaklaşık olarak 20 ile 30 dakika arasında sürmekte ve çok fazla zamanınızı almamaktadır.

Kombilerin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmış ve hayatımızda önemli bir yer almıştır. Çünkü hayatımızda en büyük yararlandığımız hususlar su ve ısınma sistemi olup bu sistemler de kombiler tarafından sağlandığı için kombilerin kullanımı ne kadar önemli ise bu cihazın bakımı da bir o kadar önemli olmaktadır. Çünkü düzenli bakımı yapılıp dikkatli kullanıma sahip olan kombinin kullanım ömrü de bir o kadar uzun süreli olmaktadır. Kısacası kombi bakımına özen göstermeli düzenli periyotlarda bakımı için yetkili teknik servise haber verilmesi gerekmektedir.

Lüleburgaz Warmhaus Servisi Bilgileri

Telefon 0542 288 7008
Mail destek@luleburgazkombi.com
Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00
Adres Lüleburgaz Merkez

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ŞİMDİ ARA